Nasze marki

TORPOL Health Care

Produkty wspierające rehabilitację i ochronę zdrowia, artykuły pościelowe oraz dekoracyjne. Poprawa jakości i komfortu życia, wsparcie profilaktyki, leczenia oraz rehabilitacji stanowią fundamenty kształtujące filozofię marki Torpol.

Produkty tej marki to synonim klasycznej elegancji, w której mieści się jakość, prostota i powściągliwość. Autorskie patenty oraz doskonałe materiały potwierdzają wyjątkowość oferty. Dodatkowym atutem jest możliwość personalizacji oraz produkcja na zlecenie.

TORPOL Health Care

TORPOL Horses

Najwyższej jakości wyroby dla koni i jeźdźców, projektowane i wytwarzane we własnym zakładzie produkcyjnym. Autorskie technologie stworzone, zbadane i opatentowane to znaki rozpoznawcze marki Torpol. Poprawa komfortu i jakości życia, wsparcie profilaktyki, leczenia i rehabilitacji wyznaczają cele stawiane produktom już od fazy projektowania.

Zaawansowanym technologiom towarzyszy stylowy design – dominuje klasyka, którą wzbogacają kolekcje sezonowe, wpisane w aktualne trendy modowe.

Dostęp do szerokiej bazy dostawców, know-how oraz własne zaplecze produkcyjne zapewniają możliwość utrzymania wysokiej jakości produktów i procesów, sygnowanych marką Torpol.

TORPOL Horses

TORPOL Pets

Komfortowe derki i posłania dla zwierząt domowych – psów i kotów, wytwarzane we własnym zakładzie produkcyjnym. Poprawa komfortu i jakości życia, wsparcie profilaktyki, leczenia i rehabilitacji wyznaczają cele stawiane produktom na każdym etapie wytworzenia.

Innowacyjne technologie stworzone, zbadane i opatentowane to znaki rozpoznawcze wyrobów Torpol Pets.

Własne projekty, wysoka jakość, dbałość o detal od lat charakteryzują produkty tej marki.

TORPOL Pets

Baleno®

Zaawansowana technologicznie odzież outdoorowa, inspirowana stylem brytyjskim. Przeznaczona dla osób aktywnych, które bez względu na warunki pogodowe spędzają czas na świeżym powietrzu.

Zabezpiecza przed deszczem, chroni przed wiatrem oraz nie dopuszcza do przegrzania. W odzieży BALENO zastosowano rozwiązania, gwarantujące komfort użytkowania w każdych warunkach.

Doskonałe materiały, szykowne wykończenia i dopracowane kroje to synonimy belgijskiej marki BALENO, której wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest Torpol Sp. z o.o.

Baleno

Lufthous®

Ekskluzywne materace klasy PREMIUM, wytworzone przy wykorzystaniu autorskiej myśli technologicznej. Wizja twórcy oraz innowacyjny styl to nowa jakość w podejściu do procesu tworzenia materacy.

Wkłady piankowe i pokrowce w materacach Lufthous wykonano z zaawansowanych technologicznie materiałów, chronionych patentami. Produkty charakteryzuje nowoczesny design i dbałość o wyszukany detal. Zapewniają wygodę i komfort snu oraz optymalną regenerację organizmu.

Materace marki Lufthous zaprojektowano i wytworzono w Hiszpanii w jednej z najnowocześniejszych fabryk na świecie. Spełniają standardy jakości, zgodne z normami ISO-9001: 2000.

Wyłącznym dystrybutorem marki Lufthous w Polsce oraz krajach CE jest Torpol Sp. z o.o.

Materace Lufthous