Caballo Negro by Torpol®

Witaj w świecie Caballo Negro - nowej marki jeździeckiej z Europy! Caballo Negro - dostępny dla każdego jeźdźca, niezależnie od poziomu zaawansowania!

Chcemy rozpocząć naszą przygodę z Tobą od samego początku. Jesteśmy Caballo Negro – marką jeździecką z pasją do tworzenia produktów wysokiej jakości, które są dostępne w atrakcyjnej cenie dla Ciebie, naszego drogiego klienta detalicznego.

Odkryj kolekcje Charm Collection by Torpol®

Czaprak Skokowy Caballo Negro

Czaprak skokowy Caballo Negro to hołd dla elegancji i wyjątkowości. Zewnętrzny, satynowy materiał subtelnie mieni się w słońcu, a kamień w haftowanym motywie wędzidła dodaje mu blasku. Anatomiczna linia grzbietu zapewnia optymalne dopasowanie czapraka, a oddychający materiał doskonale odprowadza pot.

Miękkie wypełnienie nie tylko amortyzuje uderzenia, ale także wpływa na komfort użytkowania. Zewnętrzny materiał jest łatwy w utrzymaniu, odporny na przetarcia i uszkodzenia mechaniczne. Czaprak Caballo Negro rewelacyjnie wygląda na treningu i zawodach, stając się idealnym prezentem zarówno dla najmłodszych, jak i zaawansowanych jeźdźców.

Dostępność i Atrakcyjna Cena

Jesteśmy dumni, że możemy dostarczyć Ci ten wyjątkowy produkt w niezwykle atrakcyjnej cenie! Caballo Negro to synonim wytrzymałości i modnego wyglądu, który jest teraz dostępny dla każdego jeźdźca.

Cechy Czapraka Caballo Negro:

  • Atrakcyjna cena
  • Wytrzymały materiał
  • Modny wygląd
  • Anatomiczny kształt
  • Oddychający materiał

Caballo Negro to marka, która łączy tradycję z nowoczesnością. Dostępny czaprak wszechstronny w rozmiarze FULL.

*Uwaga: Czaprak Caballo Negro nie nadaje się do suszenia w suszarce bębnowej.

Pobierz kartę produktu