O GRUPIE TORPOL

Założona w 1987 roku firma TORPOL to wyjątkowe miejsce, w którym łączymy tradycję oraz doświadczenie z najnowszymi technologiami oraz trendami.

DOŚWIADCZENIE I PASJA

Wielu pracowników oraz partnerów biznesowych jest z nami już od ponad 30 lat. Relacje są dla nas równie ważne jak legendarna już jakość, niezawodność oraz terminowość.

Jesteśmy ekspertem w zakresie technologii oraz produkcji wyrobów tekstylnych i wełnianych. Nasze produkty wytwarzamy w Polsce w fabryce zlokalizowanej w Łapalicach koło Kartuz. Nowoczesny park maszynowy oraz doświadczona kadra gwarantują najwyższą jakość oraz krótkie terminy realizacji, bez względu na to czy wytwarzane pod naszymi własnymi markami, czy produkowane na zlecenie.

GET TORPOL GET RESULTS

Od końca lat 90-tych tworzymy i rozwijamy produkty dla jeźdźców oraz koni.  TORPOL wybierają zarówno najlepsi zawodnicy, narodowe federacje jeździeckie a także niezliczeni amatorzy i pasjonaci jazdy konnej.

TECHNOLOGIA ORAZ JAKOŚĆ

Stawiamy przede wszystkim na jakość!

Jesteśmy dumni, że marka Torpol cieszy się uznaniem na światowych rynkach.

Zaufali nam właściciele marek BALENO oraz LUFTHOUS, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Europy Środkowo – Wschodniej.

Odzież marki Baleno stanowi uzupełnienie naszej oferty dla jeźdźców oraz grona osób związanych między innymi z hippiką.

Lufthous to przede wszystkim niepowtarzalne, innowacyjne materace dla hoteli oraz indywidualnych gospodarstw domowych.

Działamy niestrudzenie od 35 lat –  w 2022 roku świętujemy nasz Jubileusz!

Hanna i Arkadiusz Watras / Torpol Group